Подання
Вимоги до подання
Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.- Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів (або у коментарях для редактора нижче дані необхідні пояснення).
- Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice, RTF або WordPerfect.
- Інтернет-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
- Текст набраний 12-м розміром кеглю з одинарним міжрядковим інтервалом; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).
- Текст відповідає вимогам до стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".
- Якщо матеріал подається у рецензований розділ журналу, при оформленні файлу подання були виконані інструкції щодо Гарантій сліпого рецензування.
Положення про авторські права
Авторське право і ліцензування
Умови ліцензії: автори зберігають авторські права і надають журналу право першої публікації з роботою, одночасно ліцензованої за ліцензією Creative Commons Attribution License International CC-BY, яка дозволяє іншим ділитися роботою з визнанням авторства роботи і початкової публікації в цьому журналі.
Якщо стаття прийнята до публікації в «Агроекологічний журнал», автор повинен підписати угоду про передачу авторських прав. Угода відправляється на поштову (оригінал) або адресу електронної пошти (відсканована копія) редакції журналу.
Цією угодою автор підтверджує, що представлені матеріали:
- не порушують авторських прав інших осіб або організацій;
- раніше не публікувались в інших видавництвах і не були представлені для публікації в інших виданнях.
Автор передає редакції «Агроекологічного журналу» права на:
- публікації статті українською (англійською та російською) мовою і поширення її друкованої копії;
- поширення електронної копії статті, а також електронної копії перекладу статті на англійську мову (для статей українською та російською мовами), будь-якими електронними засобами (розміщення на офіційному сайті журналу, електронних баз даних, сховищ тощо) друкована копія перекладу.
Автор залишає за собою право без згоди редакції та засновників:
- Використовувати матеріали статті повністю або частково в ознайомлювальних цілях.
- Використовувати матеріали статті повністю або частково для написання власних дисертацій.
- Використовувати матеріали статті для підготовки тез доповідей, доповідей конференцій, а також усних доповідей.
- Додати електронні копії статті (включаючи остаточну електронну копію, завантажену з офіційного сайту журналу) за адресою:
- персональні веб-ресурси всіх авторів (веб-сайти, веб-сторінки, блоги тощо);
- веб-ресурси установ, в яких працюють автори;
- некомерційні веб-ресурси відкритого доступу (наприклад, arXiv.org).
У всіх випадках наявність бібліографічного посилання на статтю або гіперпосилання на її електронну копію на офіційному сайті журналу є обов'язковим.
Положення про конфіденційність
Заява про конфіденційність
Політика конфіденційності, конфіденційності та інформованої згоди
Автори і рецензенти. Рукописи повинні бути розглянуті з дотриманням конфіденційності авторів. Представляючи свої рукописи на рецензію, автори довіряють редакторам результати своєї наукової роботи і творчих зусиль, від яких може залежати їхня репутація та кар'єра. Права авторів можуть бути порушені при розголошенні конфіденційної інформації під час розгляду їх рукописів. Рецензенти також мають право на конфіденційність, яка повинна дотримуватися редактором. Конфіденційність може бути порушена, якщо передбачаються нечесність або шахрайство, але в іншому випадку необхідно дотримуватися.
Редактори не будуть передавати інформацію про рукопис (включаючи їх отримання, зміст, статус у процесі рецензування, критику з боку рецензентів або кінцевий підсумок) кому-небудь, крім авторів і рецензентів. Це включає в себе запити на використання матеріалів для судового розгляду.
Редактори повинні дати зрозуміти своїм рецензентам, що рукописи, надіслані на рецензування, є привілейованим повідомленням і є приватною власністю авторів. Тому рецензенти і співробітники редакції повинні поважати права авторів, не обговорювати публічно роботи авторів або не привласнювати їх ідеї до публікації рукопису. Рецензентам не повинно бути дозволено робити копії рукописи для своїх файлів, а також забороняється ділитися нею з іншими, крім як з дозволу редактора. Рецензенти повинні повернути або знищити копії рукописів після відправки рецензій. Редакція не повинна зберігати копії відхилених рукописів.
Висновки рецензента не повинні публікуватися без дозволу рецензента, автора і редактора. Розрізняються думки про те, чи повинні рецензенти залишатися анонімними. Авторам слід ознайомитися з інформацією для авторів журналу, в який вони вирішили відправити рукопис, щоб визначити, чи є рецензії анонімними. Якщо висновки не підписані, особистість рецензента не повинна розкриватися автору або кому-небудь ще без дозволу рецензентів. Деякі журнали публікують висновки рецензентів з рукописом. Така процедура не повинна бути прийнята без згоди авторів і рецензентів. Однак висновки рецензентів слід направляти іншим особам, які рецензують той ж рукопис, що допомагає рецензентам більш точно обґрунтувати висновки. Рецензенти також можуть бути повідомлені про рішення редактора прийняти або відхилити рукопис.